29 בינואר 2016

Lara Snow

29/01/2016 | 22:00

ערב אינדי-אלקטרו-פופ-רוק מקפיא עורקים ומחמם לבבות מבית היוצר של Lara Snow ו- Tetish!
לאחר שחלקו במה בסוף שנה שעברה בפסטיבל CMJ הניו-יורקי, הבינו שלא נותר אלא לבוא להרקיד יחד גם את תל-אביב. 3>

יום שישי // 29.1 // רוטשילד 12 !!
כניסה ח י נ ם !

*שימו 3> הופעה ראשונה מתחילה ב 22:30 בדיוק.

לארה סנואו היא זמרת ויוצרת הפועלת במסגרת דואו אלקטרו-פופ יחד עם המתופף והמפיק יונתן חרפק. היא הציגה את עצמה לעולם בשנה שעברה עם EP הבכורה "We Are Animals" שנוצר מתוך שיתוף הפעולה עם המפיק Safra. הסינגל הראשון מתוכו "I Like Snow" זכה לביקורות מצוינות במגזינים בארץ ובחו"ל והושווה לאמנים כמו Grimes ו- Die Antwoords. הסינגל השני Creatures Of The Night יצא כחלק מאוסף "סאונד העתיד" של מכללת BPM, נבחר כשיר השבוע ברדיו 88FM ואף נכנס לפלייליסט לילה של גלגלצ.
בזמן פעילותם הקצר הספיקו הדואו לכבוש במות בארץ ובחו"ל ולהופיע בפסטיבלים שונים (CMJ ניו יורק, יערות מנשה, טיון אין ת"א, חיפה 100 לייב ועוד)

טטיש הם הרכב אינדי רוק/פופ אלקטרוני שנוצר משיתוף פעולה בין איתי שטרית (״כלבי רוח״) ואיטן סלומון. טטיש החלו את פעילותם לפני כשנה, ומשלבים מגוון רחב של השפעות מוזיקליות. בשנה האחרונה הופיעו בארץ ובצפון אמריקה (בפסטיבל CMW בטורונטו שבקנדה, ובפסטיבל CMJ בניו יורק), וזכו להגדרות כמו ״MGMT פוגשים את Tune-Yards״, או ״הגרסה הבועטת של הקארדיגנס״. בימים אלה מקליטים טטיש את אלבום הבכורה שלהם, שעתיד לצאת במהלך 2016, לצד המשך פעילות ענפה בישראל, ותכניות מרגשות באירופה שיוכרזו בהמשך.
בלהקה חברים גם ניר שלמה על גיטרות (״ניר שלמה״, ״כלבי רוח״), נעם שחם על בס (״אטליז״, ״כלבי רוח״) ודניאל עצטה על תופים (״Brain Candies", "Band Animal״).

הזמנת מקום

מלאו את הטופס או חייגו:
03 510 6430

Lara Snow
Fields marked with a * are required.

* ההזמנה אינה סופית עד לקבלת אישור הזמנה מרוטשילד 12