09 במרץ 2016

Psychedelic Oriental Party with Cuneyt Sepetci & Dolapdere Orchestra

09/03/2016 | 22:00

https://www.facebook.com/events/1270957369588401/

 

שמחים מאד לקחת חלק בפסטיבל סאונדפורטס החלוצי, 4 ימים של פסטיבל שמתרחש במקביל באיסטנבול ות״א, עם ליין אפ הופעות מאוד מדויק.
וביום רביעי במסיבת הפתיחה של הפסטיבל, תופיע אצלינו הזיית הפסיכדליה הטורקית, ג׳ונט ספצ׳י שיגיע יחד עם ההרכב שלו למסע לילי מטורף ביחד עם כמה אורחים מקומיים שאנחנו עוד מנועים מלחשוף.
אפשר לגלות יותר על החבר ב: www.soundports-tlv.com

הכניסה לאירוע אצלנו ברוטשילד 12, כמו תמיד בחינם.

איך אומרים מתרגשים בטורקית ?

Sound Ports Tlv Festival // SOUND PORTS TLV //

הרובע הצועני של איסטנבול הוא ביתו של הקלרניטן הוירטואוזי ג'ונט ספצ'י וההרכב שלו, שמונה כמה מהנגנים הטובים ביותר שיש לאיסטנבול להציע. לכן לא מפתיע שההרכב המדובר כבש במות מרכזיות כמו פסטיבל רוסקילדה ומופיע באופן תדיר במועדונים המכובדים ביותר באירופה. עברה הנוודי והשפה המוסיקלית של משפחתו של הקלרניטן המוערך, שעברה מדור לדור כמקצוע במשך שנים רבות, יכולה להסביר את האקלקטיות והרפרטואר הרחב שבנגינתו.

ספצ'י והרכבו, שנקרא "דולפדרה", על שם אותו רובע צועני מוכר, מתבלטים בנגיעה המודרנית שהם נותנים למוזיקה הצוענית-תורכית הקלאסית כמו גם לשירי עם מאלבניה, מקדוניה וספרד, וסגנונם הפך לבלתי ניתן לחיקוי. ספצ'י מכופף בשובבות חוקים מוזיקליים ועושה זאת בוירטואוזיות עוצרת נשימה שלוקחת את הקהל למחוזות קסומים של אקסטזה וטירוף.

במופע המיוחד שלו בת"א יארח ג'ונט, מלבד את נגני ההרכב הקבוע שלו, שלל אורחים מקומיים כדי להפוך את הערב למסיבת פסיכדליה-גרוב-צוענית-ים תיכונית בחדר האחורי מלא ההפתעות והאנרגיה האינטימית של הרוטשילד 12.
————————–————————–————————–———

Dolapdere, gypsy district in Istanbul, is the home of clarinet virtuoso Cüneyt Sepetçi and his orchestra which consists of some of Istanbul’s greatest musicians. It’s no surprise they have been performing in Europe’s most valuable clubs as well as Roskylde Festival. Playing the clarinet has been a traditional career in his family for generations. The nomadic past of his family can explain Cüneyt’s musical eclecticism and the many components of his repertoire.

Cüneyt and his orchestra specialize in a modern take of classical Turkish gypsy music, as well as folk songs from Albania, Macedonia, Spain, and elsewhere, that they have adapted to their own inimitable style. Sepetçi playfully bends musical notes with a breathtaking virtuosity, which gives the audience an experience of ecstasy and insanity.

In this special performance, as part of Sound Ports Festival, Sepetci will host, along with his orchestra, many local guests, and will turn this night into a psychedelic- groovy- gypsy- mediterranean party in the surprising and intimate back room of the Rothschild 12.

הזמנת מקום

מלאו את הטופס או חייגו:
03 510 6430

Psychedelic Oriental Party with Cuneyt Sepetci & Dolapdere Orchestra
Fields marked with a * are required.

* ההזמנה אינה סופית עד לקבלת אישור הזמנה מרוטשילד 12