06 ביולי 2016

The Middle Beast

06/07/2016 | 22:30

Haunting and textural, mellow yet rich, "The Middle Beast" is a rock and roll band that defies being categorized in a single time or place.

Their music enthralls with subtle nods to the likes of Led Zeppelin, Jimmy Hendrix and Bob Dylan. The Middle Beast wraps their sound in a fresh mix of rock beats and melodies that reach deep into history and come out with a gritty new sonic identity.

Seen live, the outcome is a show that combines shades of darkness and light; catchy upbeat tunes alongside melancholy psychedelic songs. Each with its own bursting heart of a rhythm, vocals with depth and musical hooks that cling to you even as you leave the show.

Dor Nagar- Vocals
Gal Davidson- Guitars
Nir Horovitz- Bass
Itay Manbar- Drums

Management- Noa Margalit noamrg@gmail.com

FACEBOOK: https://www.facebook.com/The-Middle-B

Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCiADIL2VxdmNe-GhaeK4Zww

Instagram: https://www.instagram.com/themiddlebe

Website: http://www.themiddlebeastband.com/

"דה מידל ביסט"

היא להקת רוק שמקימה לתחייה את המסורת השכוחה של הרוקנ'רול; חייתיות קמאית גועשת מתובלת בזעם קדוש שמרעיד את הקירות, מזיז את הקהל ונותן לאוזן את מה שהיא רוצה לשמוע.
המידל ביסט היא יותר מלהקה, היא חוויה שכמותה לא ידעה סצנת הרוק כבר זמן רב: הווייב, הסאונד, הנחישות לתת את הכל לקהל שמגיע לו יותר. החומרים מקוריים, הסגנון ייחודי והשורשים נטועים עמוק בתור הזהב של הסבנטיז.
בעידן שלא ידע גיבורים, המידל ביסט לא מחפשת טרנדים, אופנות או פרובוקציות. היא שואפת להוכיח לעולם שהמוזיקה מדברת חזק יותר מהיח"צ ושהגיטרה יכולה לזכות לעדנה מחודשת גם באלף השלישי.
מזעקות הבלוז של Howlin’ Wolf ועד לסולואים הנועזים של רורי גלאגר, הנדריקס וסטיבי ריי ווהן, המידל ביסט שואבת השראה מענקי הבמה. התוצאה היא מופע שמשלב צליל חם, טקסטים חדים כתער, וירטואוזיה מחשמלת וקצב שאי אפשר לסרב לו…

דור נגר- שירה
גל דוידסון- גיטרה
ניר הורביץ- בס
איתי מנבר- תופים

הזמנת מקום

מלאו את הטופס או חייגו:
03 510 6430

The Middle Beast
Fields marked with a * are required.

* ההזמנה אינה סופית עד לקבלת אישור הזמנה מרוטשילד 12